Miesięczne soczewki kontaktowe dla osób z astygmatyzmemDoskonałe miesięczne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe dla astygmatyków. Wykonane w technologii Aquaform® dla wyjątkowego komfortu.

Jeśli cierpisz na astygmatyzm, Twoje widzenie może być zamazane lub zniekształcone podczas patrzenia na obiekty znajdujące się zarówno blisko, jak i daleko. Toryczne soczewki kontaktowe Ultraflex® Premier Toric służą do korekcji tej wady wzroku.

Ultraflex Premier Toric – miesięczne soczewki kontaktowe dla osób z astygmatyzmem, opakowanie, pudełko


Wyraźne widzenie w bliży i w dali


W torycznych soczewkach kontaktowych Ultraflex® Premier Toric wykorzystano Optymalną Geometrię Soczewki Torycznej - wielopłaszczyznową konstrukcję, która zapewnia stabilność, precyzję i komfort. Dzięki soczewce odpowiadającej Twoim indywidualnym potrzebom możesz cieszyć się wyraźnym widzeniem tak w bliży, jak i w dali.


Korzyści dla użytkownika w skrócie:


    • wysoki dopływ tlenu do oczu;

    • naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających

    • dzięki technologii Aquaform® soczewki pozostają nawilżone i komfortowe;

    • miesięczny system wymiany soczewek jest wygodny i ekonomiczny.

Technologia Aquaform®

To technologia wykorzystywana przez firmę CooperVision® do produkcji silikonowo-hydrożelowych soczewek 3-ciej generacji. Dzięki tej technologii możliwym stało się stworzenie naturalnie zwilżalnej soczewki zapewniającej wyjątkowo długotrwały komfort oraz wysoką tlenoprzepuszczalność zapewniającą czyste, białe i zdrowe oczy.1


Użytkownicy soczewek CooperVision® z technologią Aquaform® często nawet po wielu godzinach noszenia są zachwyceni wysokim stopniem ich nawilżenia i brakiem ich czucia na oku.

1 Wysoka transmisja tlenu zapewnia czyste, białe oczy.


Polityka Prywatności