Miesięczne soczewki kontaktowe dla osób z prezbiopiąMasz ponad 40 lat? To może pora na wysokiej jakości wieloogniskowe, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe?

Po ukończeniu 40-45 roku życia nasze oczy tracą zdolność wyraźnego widzenia przedmiotów znajdujących się blisko - zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia, np. podczas czytania jadłospisu w restauracji. Ta wada, nazywana prezbiopią (starczowzrocznością) dotyka nas wszystkich.

UltraFlex Premier Multifocal - Miesięczne soczewki kontaktowe dla osób z prezbiopią, opakowanie, pudełkoWieloogniskowe soczewki Ultraflex® Premier Multifocal firmy CooperVision® umożliwiają Ci widzenie przedmiotów znajdujących się blisko, daleko, jak i w odległościach pośrednich, gwarantując ostrość wzroku i komfort, na jakie zasługujesz.


Korzyści dla użytkownika w skrócie:


    • soczewki zachowują nawilżenie bez zastosowania dodatkowych środków zwilżających;

    • wysoki dopływ tlenu do oczu;

    • technologia Aquaform® zapewnia długotrwałe nawilżenie soczewki i zapobiega tzw. uczuciu suchego oka.

    • ostrość widzenia w bliży, w dali i odległościach pośrednich;

    • miesięczny system wymiany soczewek jest wygodny i ekonomiczny.

Technologia Aquaform®

To technologia wykorzystywana przez firmę CooperVision® do produkcji silikonowo-hydrożelowych soczewek 3-ciej generacji. Dzięki tej technologii możliwym stało się stworzenie naturalnie zwilżalnej soczewki zapewniającej wyjątkowo długotrwały komfort oraz wysoką tlenoprzepuszczalność zapewniającą czyste, białe i zdrowe oczy.1


Użytkownicy soczewek CooperVision® z technologią Aquaform® często nawet po wielu godzinach noszenia są zachwyceni wysokim stopniem ich nawilżenia i brakiem ich czucia na oku.

1 Wysoka transmisja tlenu zapewnia czyste, białe oczy.


Polityka Prywatności