Miesięczne silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowePotrzebujesz soczewek do korekcji krótkowzroczności lub nadwzroczności? Wymagasz też, aby soczewki zapewniły Ci całodzienny komfort - zaczynając od porannej kawy, a kończąc na spotkaniu z przyjaciółmi trwającym do północy? Znakomitym rozwiązaniem są soczewki Ultraflex® Premier zawierające dużo wody i zapewniające bardzo wysoki poziom komfortu przez długi dzień. Wypróbuj Ultraflex® Premier- silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe firmy CooperVision, które nie spowolnią tempa Twojego pracowitego dnia.

Ultraflex


Zdrowa opcja użytkowania soczewek


Dzięki unikalnej technologii Aquaform®, soczewki Ultraflex® Premier zapewniają duży dopływ tlenu do oczu. Ponieważ rogówka nie jest ukrwiona, większość tlenu dostaje się do oka z powietrza. Dlatego materiał soczewek Ultraflex® Premier został specjalnie zaprojektowany, aby miał właściwości pozwalające na przepływ dużych ilości tlenu. Dodatkowo soczewki Ultraflex® Premier są naturalnie zwilżone i nie wysychają w czasie noszenia.

Zakładając codziennie Ultraflex® Premier będziesz się cieszyć jednocześnie znakomitym widzeniem, komfortem noszenia i białymi, zdrowymi oczami.

Nie zadowalaj się przeciętnymi soczewkami kontaktowymi. Wymagaj komfortu soczewek Ultraflex® Premier.
Zapytaj swojego specjalistę o soczewki kontaktowe Ultraflex® Premier.


Korzyści dla użytkownika w skrócie:


   • naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających;

   • wysoki dopływ tlenu do oczu;

   • soczewki pozostają nawilżone i komfortowe dzięki technologii Aquaform® ;

   • miesięczny tryb wymiany.

Technologia Aquaform®

To technologia wykorzystywana przez firmę CooperVision® do produkcji silikonowo-hydrożelowych soczewek 3-ciej generacji. Dzięki tej technologii możliwym stało się stworzenie naturalnie zwilżalnej soczewki zapewniającej wyjątkowo długotrwały komfort oraz wysoką tlenoprzepuszczalność zapewniającą czyste, białe i zdrowe oczy.1


Użytkownicy soczewek CooperVision® z technologią Aquaform® często nawet po wielu godzinach noszenia są zachwyceni wysokim stopniem ich nawilżenia i brakiem ich czucia na oku.

1 Wysoka transmisja tlenu zapewnia czyste, białe oczy.


Polityka Prywatności