Miesięczne soczewki kontaktowe zaprojektowane z myślą o komforcieSoczewki Ultraflex® Plus to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe dla krótkowidzów i dalekowidzów.

Zostały wykonane w technologii Advanced Edge Technology™
i posiadają niezwykle cienką krawędź, dzięki czemu soczewka jest mniej wyczuwalna i zapewnia większy komfort.

UltraFlex Plus - miesięczne soczewki kontaktowe zaprojektowane z myślą o komforcie, opakowanie, pudełko

Zalety zdrowotne soczewek silikonowo-hydrożelowych

Soczewki Ultraflex® Plus wykonane są z najkorzystniejszego dla zdrowia tworzywa (hydrożelu silikonowego), które pozwala na przepływ tlenu do oczu, pomagając zachować ich wyrazistość, biel i zdrowie. Dzięki właściwościom zdrowotnym tworzywa silikonowego-hydrożelowego soczewki te można nosić od rana do nocy, co lepiej odpowiada wyzwaniom współczesnego stylu życia.

Soczewki te zawierają również filtr UVA i UVB1, który pomaga chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.1

Zapytaj specjalistę o zalety zdrowotne miesięcznych soczewek silikonowo-hydrożelowych Ultraflex® Plus.Korzyści dla użytkownika w skrócie:


    • Korekcja wzroku w krótkowzroczności i nadwzroczności.

    • Zoptymalizowana konstrukcja minimalizująca kontakt soczewki z powieką i maksymalizująca komfort.

    • Służą utrzymaniu doskonałego komfortu przez cały dzień.

    • Asferyczna konstrukcja optyczna służy lepszej ostrości widzenia w porównaniu z miękkimi soczewkami sferycznymi.

    • Ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB.1

Technologia Aquaform®

To technologia wykorzystywana przez firmę CooperVision® do produkcji silikonowo-hydrożelowych soczewek 3-ciej generacji. Dzięki tej technologii możliwym stało się stworzenie naturalnie zwilżalnej soczewki zapewniającej wyjątkowo długotrwały komfort oraz wysoką tlenoprzepuszczalność zapewniającą czyste, białe i zdrowe oczy.2


Użytkownicy soczewek CooperVision® z technologią Aquaform® często nawet po wielu godzinach noszenia są zachwyceni wysokim stopniem ich nawilżenia i brakiem ich czucia na oku.

1 Uwaga: soczewki kontaktowe pochłaniające promienie UV nie mogą być stosowane jako substytut okularów chroniących oczy przed promieniowaniem UV, takich jak pochłaniające promienie UV gogle czy okulary przeciwsłoneczne, ponieważ nie zakrywają one całkowicie oka i jego okolicy. Pacjenci powinni nadal stosować pochłaniające promienie UV okulary chroniące oczy zgodnie z zaleceniami.


2 Wysoka transmisja tlenu zapewnia czyste, białe oczy.


Polityka Prywatności