Wyjątkowe korzyści dla użytkownika

Ultrakomfortowe soczewki kontaktowe, UltraFlex premier, UltraFlex premier toric, UltraFlex premier multifocal, opakowanie, pudełko

Niezależnie od tego, czy już nosisz soczewki kontaktowe, czy chcesz wypróbować je po raz pierwszy, soczewki UltraFlex® firmy CooperVision® spełnią Twoje oczekiwania.

Komfort noszenia

CooperVision® rozumie jak ważny dla użytkowników soczewek kontaktowych jest komfort. Dlatego soczewki UltraFlex® Premier, UltraFlex® Premier Toric i UltraFlex® Premier Multifocal zostały wyprodukowane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego przy zastosowaniu technologii  Aquaform® Comfort Science™.Dla osób noszących soczewki firmy CooperVision® oznacza to, że UltraFlex® Premier gwarantują:


 • naturalnie wodolubny materiał, który zatrzymuje wodę i praktycznie nie podlega odwadnianiu podczas noszenia

 • nawilżenie oka bez konieczności stosowania dodatkowych środków nawilżających

 • elastyczny materiał silikonowo-hydrożelowy o niskim module Younga, który jest miękki i wygodny

 • komfortową, dobrze nawilżaną i oddychającą soczewkę kontaktową

 • doskonałą przejrzystość i jakość widzenia.
 •  

  Ponadto soczewki UltraFlex® Premier Toric spełnią wszystkie oczekiwania osób cierpiących na astygmatyzm.  Wysoka jakość widzenia

  Osoby z astygmatyzmem, które stosują soczewki kontaktowe, oczekują, że soczewki będą stabilnie przylegały do gałki ocznej, co pozwoli uniknąć nieostrego widzenia. Geometria UltraFlex® Premier Toric została zoptymalizowana tak, aby po założeniu soczewki zapewnić przewidywalne i stałe jej położenie na oku.


  UltraFlex® Premier Toric to miesięczne soczewki kontaktowe dla osób z astygmatyzmem. Ich starannie opracowana geometria zapewnia stabilne ułożenie, co jest bardzo ważne dla osób z astygmatyzmem. Te soczewki po założeniu bardzo szybko odpowiednio ustawiają się na oku, co zapewnia wysoką jakość widzenia w każdych warunkach.

  Soczewki UltraFlex® Premier Multifocal korygują wadę wzroku nazywaną prezbiopią i zapewniają doskonałe widzenie zarówno przedmiotów położonych blisko, jak i tych znajdujących się w dużym oddaleniu. UltraFlex® Premier Multifocal jednocześnie mogą zastąpić okulary do czytania i do dali, co jest niezwykle wygodne i bardzo poprawia komfort życia.

  Ultraflex

  Polityka Prywatności