Ciesz się komfortem noszenia soczewek przez cały dzieńUltraFlex Comfort 1 Day - jednodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe z  PC Technology, opakowanie, pudełko

Jeśli kiedykolwiek nosiłeś jednodniowe soczewki kontaktowe, wiesz jak bardzo jest to wygodne. Jednocześnie jest to najzdrowszy sposób używania soczewek, ponieważ codzienna wymiana gwarantuje ich czystość.
Możesz jednak nie zdawać sobie sprawy z tego, że soczewki UltraFlex® Comfort 1 Day zapewniają wyjątkowy komfort przez cały dzień, od rana do wieczora. Jest to związane z zastosowaniem PC Technology, której nazwa wywodzi się od cząsteczek fosforycholiny (ang. phosphorylcholine). Dzięki niej są one hydrofilne i biokompatybilne z ludzkim okiem. Zastosowanie PC Technology powoduje, że soczewki UltraFlex® Comfort 1 Day przez dłuższy czas zatrzymują w sobie wodę, a ich powierzchnia w mniejszym stopniu podlega odparowaniu. PC Technology sprawia, że materiał, z którego wykonano soczewkę przyciąga wodę i utrzymuje ją na powierzchni. Powłoka wodna ogranicza liczbę osadów i pomaga utrzymać soczewkę w czystości, dzięki czemu oko pozostaje dobrze nawilżone i niepodrażnione nawet po wielogodzinnym noszeniu soczewek.

Soczewki UltraFlex® Comfort 1 Day pozostają dobrze uwodnione przez cały dzień i dlatego są tak wygodne dla użytkowników, którzy dzięki nim odczuwają komfort i wygodę od rana do wieczora.

Materiał, z którego wykonano soczewki UltraFlex® Comfort 1 Day jest jedynym na świecie komponentem zastosowanym do produkcji soczewek kontaktowych, który otrzymał zgodę amerykańskiego urzędu Food and Drug Administration na używanie stwierdzenia: „Może poprawić komfort użytkowników cierpiących z powodu suchości lub umiarkowanego dyskomfortu w czasie noszenia soczewek”.

Korzyści dla użytkownika w skrócie:


    • całodniowy komfort, nawet pod koniec dnia, kiedy potrzebujesz go najbardziej

    • ogromna wygoda użytkowania soczewek

    • zdrowszy materiał, z którego zostały wykonane

    • PC Technology pomaga osobom cierpiącym na suchość oczu
Polityka Prywatności